TOP

Eigenaarwissel voor Ligtvoet Shoes in Moergestel

Ligtvoet Shoes in Moergestel krijgt per 1 juli 2026 een nieuwe eigenaar. Na 35 jaar dragen Peter en Maaike Ligtvoet het stokje over aan Mike Willemsen. De bekende kinderschoenenspeciaalzaak blijft onder dezelfde naam en met hetzelfde concept voortbestaan.

Beeld:

Ligtvoet Shoes is al decennialand een begrip in Moergestel en omstreken. Peter Ligtvoet, de derde generatie uit een echte Moergestelse schoenenfamilie, bouwde de zaak samen met zijn vrouw Maaike uit tot een speciaalzaak met een grote collectie kwaliteitskinderschoenen, aangevuld met een aanbod voor dames en heren.

Per 1 juli 2026 treedt het ondernemerskoppel terug. Opvolger Mike Willemsen is geen onbekende in de branche; hij runt al een schoenenwinkel in de Stada Stores in Breda. Die winkel hanteert een vergelijkbaar concept, eveneens sterk gericht op kinderschoenen, vakkundig advies en service.

“De prijs-kwaliteitsverhouding is goed en klanten voelen zich hier welkom. Dat is essentieel voor het juiste advies”, aldus Willemsen.

Voor de klanten verandert er in grote lijnen weinig. Het huidige team van acht vakkundige medewerksters blijft actief in de winkel en ook de focus op de juiste pasvorm – inclusief de speciale meetapparatuur – blijft centraal staan. Wel wil Willemsen schaalvoordelen gaan benutten: door de inkoop voor de twee winkels te combineren, wordt de collectie in Moergestel breder en de prijsstelling scherper. Daarnaast introduceert hij een reparatiegarantie van drie maanden. Peter en Maaike Ligtvoet blijven na de overdracht nog regelmatig in de winkel aanwezig om te zorgen voor een soepele overgang.